Gdzie kupić?   |   język: Polski

Lodówka zamrażarka Abarqs IBF-40l

  »  Katalog Produktów  »  Turystyka  »  Lodówki

Lodówko-zamrażarka

Lodówki posiadające agregat z czynnikiem chłodniczym R134 są najwydajniejszymi i znamy je od x lat taka lodówka nie różni się sposobem pracy od naszej domowej lodówki poza faktem ze jest przystosowana do ciągłego transportu. Układ chłodzący został tak zaprojektowany żeby móc pracować w trudnych warunkach ciągłych wstrząsów lub wysokiej temperatury. Obudowa izolacji jest zrobiona w taki sposób żeby wyeliminować wszystkie mostki cieplne. Wszystkie komory są zamknięte i uszczelnione. 

WZORNICTWO.

Wygląd lodówko-zamrażarki kompresorowej ABARQS, który został starannie zaprojektowany przez zespół najlepszych europejskich projektantów w połączeniu ze znanym ekspertem w dziedzinie chłodnictwa, który stosując metodę złotego podziału, używając klasycznego odcienia szarości, w pełni łączy elementy klasyczne i nowoczesne, przewodniczy światowym trendem mody, natychmiast popraw swój osobisty gust!

Inteligentny panel sterowania.

Inteligentny panel sterowania ze specjalną wodoodporną konstrukcją umożliwia regulację i wyświetlanie temperatury wewnętrznej.

Mocne uchwyty.

Rękojeść jest ergonomicznie zaprojektowana, wnętrze jest wykonane z metalu o wysokiej wytrzymałości i zewnętrzny z wysokiej, jakości tworzyw sztucznych i materiałów gumowych, wytrzymują ciężar 150 kilogramów i mogą automatycznie się składać, aby zaoszczędzić cenne miejsce w samochodzie.

Izolacja.

Lodówka kompresorowa ABARQS ma doskonałą izolacje cieplną, grubość przekracza 50 MM, JESZCZE po wyłączeniu elektryczność, może utrzymywać chłód przez 24 godziny. 

Komora.

Wewnątrz lodówki znajdują się dwie strefy, obszar zamrażalnika i chłodziarki. W zamrażalniku znajduje się solidny metalowy kosz odbiorczy. Po włożeniu piwa, puszki lub czegoś twardego do lodówki może on chronić lodówkę. Kosz odbiorczy można podzielić na dwie części, można dostosować przestrzeń zgodnie z własnymi wymaganiami.

Oświetlenie LED.

Wewnątrz zamontowaliśmy bezdotykowe oświetlenie LED. Jest o wiele łatwiej korzystać z lodówki, gdy w środku jest jasno. Światło LED zapalą się automatycznie po otwarciu pokrywy, a także automatycznie gaśnie po zamknięciu.

Zabezpieczenie przed niskim napięciem, 3 tryby regulacji

Lodówka ABARQS posiada technologię ochrony przed niskim napięciem, z trzema funkcjami ochrony przed rozładowaniem akumulatora. Pasuje do każdego rodzaju auta. Jeśli napięcie w samochodzie jest niższe od zadanej wartości, lodówka może zmniejszyć moc, aby zapewnić zasilanie samochodu, zapewnić bezpieczeństwo jazdy.

Prawdziwy Agregat

Zastosowaliśmy kompresor

  • Wysokiej wydajności
  • Niskom poborze prądu 
  • Funkcji oszczędzania energii
  • Przyjazny środowisku
  • Gwarancja bezawaryjności
  • Odporna na wstrząs

Poziom energii.

Lodówka ABARQS to produkt oszczędzający energię, uzyskując poziom energooszczędności A ++. Zużycie energii wynosi 68, 4-86, 8kwh / rocznie

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas!
Kod z obrazka*